טיפול בטיקים

 

לאחר התמחות רבת שנים בנושא, אני יכולה לבשר למי שסובל

מהבעיה שהומאופתיה נותנת פתרון יעיל וממושך,

ללא תופעות לוואי. בהמשך המאמר ניתן להתרשם

מסיפורי הצלחה מהקליקה

אז מה זה טיקים

 

בעיה מטרידה שבולטת לעין המסתכל.

לעיתים מתבטאת בתנועה קטנה, לעיתים כחכוח סדרתי בגרון

או השמעת קולות ויכולה להגיע לתנועתיות בכל הגוף.

כאשר התנועות והקולות מושכים תשומת לב מהסביבה,

הבעיה הופכת מציקה לסביבה ומביכה לאדם הסובל.

 

לרפואה אין פתרון למצב הזה.

תרופות כמו רטאלין או בוטוקס יוצרות החמרה ואינן מומלצות. 

כל מי שמחפש פיתרון טוב ויציב לאורך זמן ימצא זאת בטיפול שלי.

עם ניסיון בטיפול בטיקים, בהצלחה, מעל 10 שנים,

אני יכולה להציע טיפול אמין, מועיל ובר השגה בטווח זמן קצר  

 

איך מתבצע טיפול הומאופתי ? 

פגישה ראשונה - אורכת כשעתיים.

אני נפגשת עם המטופל הבוגר או עם הילד והוריו ולומדת הכל על הבעיה ועל האדם.

לאחר מכן מותאמת לו תרופה הומאופתית אותה הוא נוטל מספר פעמים מועט. 

פגישות מעקב-לאחר כחודש נפגשים למעקב ולהחלטה על המשך הטיפול. 

כאשר התרופה מותאמת באופן מדויק נרשמת הקלה בטווח של מספר שבועות.

פגישות המעקב נמשכות אחת לחודש עד שנרשם שיפור ברור.

התרופות ההומאופתיות-  לקוחות מהטבע ואינן מכילות כל חומר כימי

לכן בטוחות לשימוש ולא מייצרות תופעות לואי.

 

הסיפור של ערן

ערן הגיע לטיפול הומאופתי כדי  שייפסקו אצלו הטיקים המעצבנים שמזעזעים לו את הפנים. פניו מתכווצות מדי כמה דקות ושניות בצורה שאי אפשר שלא לשים לב אליה. הוא נער בן 14 שסובל מאד מהטיקים הללו. הם התחילו כשהיה בכתה א' אבל אז לא היו כל כך חזקים כמו היום. במהלך השיחה, מסתבר  שהטיקים אינם הבעיה היחידה. מלבדם סובל ערן גם מחוסר שקט ובעיות ריכוז ולכן בכתה ד' כשהבעיות הללו החמירו ניסו לטפל בכך בעזרת רטאלין. הטיפול הזה לא רק שלא עלה יפה אלא אף גרם להחמרה קשה בטיקים. תרופה אחרת שנרשמה לו בהמשך גרמה לו לבעיות שינה ותאבון. וניסיון בתרופה נוספת גרם לו לעצבנות וכאב ראש..... ערן הגיע עם הוריו לטיפול הומאופתי מכיוון שלא הסכים לקחת שום כדור מהרופא. הוא מספר בפתיחות רבה על עצמו - וכך הוא אומר: "יש לי פתיל קצר....אני נהיה אלים  במהירות. קרה שדפקתי למשהוא ראש ברצפה ושברתי לו יד."   "למה?"   "כי הוא קלל..." אמו זוכרת אותו עוד מהגן כילד שממהר להתעצבן, כוחני אבל עם הרבה חברים - מנהיג. על הטיקים הוא אומר שהם ממש מפריעים לו בחיים-"צוחקים עלי וזה מביא אותי לאלימות. אני מרגיש שאני לא שולט במה שאני עושה, אני נראה כמו ילד מפגר. אני מכוער, אידיוט ואפס".  "כשאני עצבני, אני מתפרע. יש לי מן אי שקט פנימי. הגוף שלי מתחרפן ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי. כאילו שהכעס הפנימי שולט בי יותר ממה שאני שולט בעצמי." ערן מספר בעצב על החרם שעשו עליו בכתה ג' - "הרגשתי פחדן. לא היה לי אומץ לקום ולהסתובב..." אני מנסה לחדד את ההרגשה הזאת ומבקשת מערן שידבר עוד על הפחדנות שלו וכך הוא אומר: "לא היה לי אומץ להגיד מה אני רוצה. הייתי אפס, פרייר. זה לא בן אדם, הייתי יותר גרוע מכלב. לא היה לי אומץ להרים יד. זה היה הזמן הכי קשה בחיי. הייתי מגיע לביה"ס ומצלצל הביתה שיבואו לקחת אותי. רק בכתה ה' תפסתי אומץ והכנסתי אגרוף לילד שהשפיל אותי מול כל הכתה....מאז שזה קרה אני צריך כבוד. ואני מוכיח את הכבוד שלי דרך כוח. אני בחיים שלי לא מתחיל מכות, אבל אם מרימים עלי יד אז זהו...אני לא רואה בעיניים, לא חושב על שום דבר...." התמונה שהביא ערן היא של  אלימות וכוחנות שבאה כתוצאה מההשפלה החברתית שחווה בכתה ג' – הוא מתאר זאת בצורה עמוקה כשהוא חש כמו כלב...התמונה הזאת של כלב מוכה חזקה מאלף מילים!  גם אצל כלבים זה ככה - כלב שקשור לאורך זמן וחווה פגיעה ועינוי הופך להיות כלב נשכן ואלים. התמונה הזאת היתה מאד חזקה ועזרה  להתאים לערן רמדי (תרופה) הומאופתית.
 

מטרתה של הרמדי ההומאופתית "להניע" תהליכים שיזכירו למנגנוני הגוף כיצד לחזור לאיזון. הרמדי איננה חומר חיצוני שמשפיע על הגוף אלא חומר אנרגטי שפועל על רבדים מאד עמוקים של הנפש. ואכן התוצאה המקווה לא אחרה לבוא. תוך מספר שבועות ערן מרוצה  - הטיקים ירדו מאד.... גם הוריו של ערן שמחים מאד - הילד התהפך לגמרי" הם אומרים "הוא רגוע יותר, מרוכז יותר ובהחלט יותר - בן אדם".... לאחר חודשיים כשערן מגיע לפגישה אני מתקשה להכיר אותו- מולי יושב נער צנום, רגוע ומדבר בנינוחות. "האלימות ירדה מאד" הוא אומר לי "לא מתחילים איתי אז אני לא אלים..." אני כבר מכירה את התשובה הזאת כי מטופלים רבים חווים בתהליך הריפוי שלהם את הסביבה כמשתנה ולא את עצמם.... הוא מוסיף ואומר: "אני יותר בשליטה, אני יכול לעצור את עצמי. השינה שלי יותר טובה, קודם לא נרדמתי....אפילו אחי פחות מעצבן אותי....אני יותר יושב בבית - מעדיף להיות בבועה הורודה שלי..."הוא סיים את הביקור ואמר לי – "נתת לי אחלה תרופה!..."
 

ערן הגיע אלי כדי שאעזור לו בנושא הטיקים אבל הטיפול ההומאופתי שהוא קבל איננו טיפול באיבר או בתופעה בלבד-זהו טיפול כולל שמשפיע על כל תחומי החיים לכן הוא משתייך לריפוי ההוליסטי -  רפואה של גוף ונפש....

 

 

שלושה מקרים נוספים של טיפול בטיקים

מקרה ראשון  של יעל, ילדה בת 10. ברקע בית לא שקט עם הרבה מריבות קולניות. יעל היא ילדה מאד רגישה. היא מגיבה בצורה קיצונית  לחוסר ההרמוניה בבית. היא רגישה ממש כמו צמח, גם לשינויי טמפרטורה. כשחם – היא עצבנית וגם הטיקים מוחמרים. כך גם כשהיא לא שותה מספיק. יעל קבלה תרופה הומאופתית שנלקחה מהצומח. מי ששייך לממלכה הזאת רגיש לתחושות מסוימות ומגיב אליהם בעוצמה, כמעט כמו צמח שנובל במהירות כשהשמש מכה בו והוא מתייבש ומרכין ראשו.

 

מקרה שני  דויד, ילד חמוד בגן חובה. גם הוא מזיז ידיים וראש בצורה שמטרידה את הוריו. הם לא עושים מזה ענין וגם הילדים בגן מתייחסים אליו יפה ובכ"ז הבעיה לא נעלמת. דוד ילד פתוח, חכם ותקשורתי ומדבריו עולה תאור ברור  שהוא חסר סבלנות לילדים "כי הם טפשים..." הוא שונא להפסיד במשחקים וכשזה קורה הוא מגיב בצורה חסרת פרופורציה.  כנראה שבאותו רגע הוא מרגיש "טפש" ולא יכול להסכים לזה. דוד קבל תרופה מינרלית. אנשים שזקוקים לתרופה ממלכת הדומם (מינראלים), חשים שחסר להם יכולת לתפקד מול משימות בעולם. דוד הרגיש שהזהות שלו לא "זוכה לכבוד" ובכל מצב של איום לזהותו כ"ילד חכם" הוא לא תפקד כפי שמצופה מילד בגילו.

 

מקרה שלישי  יואב הוא נער בגיל ההתבגרות. בבי"ס רגיל לא הסתדר. הוא נמצא בבי"ס מיוחד וגם שם לא מסתדר. הוא מעורב בקטטות. אם רק נדמה לו שתוקעים בו מבט עקום האירוע מתפתח לקטטה. מתן קבל תרופה ממלכת החי - גם הוא כמו דויד לא מתפקד "טוב" במערכות חברתיות אבל אצלו התחושה איננה של חסר יכולת אלא של מלחמת הישרדות, של חזק מול חלש, תחרות ואטרקטיביות. כל אלה תכונות שהחיות "מצטינות" בהן. כמובן שבכל ממלכה יש אינספור תת-מחלקות ורק תרופה אחת שעונה בצורה מדויקת על אופי הבעיה של הילד או המבוגר יכולה להדהד היטב ולהביא את המצב הלא מאוזן ליותר רגוע. את ההתאמה הזאת אני עושה  לאחר שהגעתי להבנה מאד מדויקת של הבעיה. אני והמטופל מגיעים יחד להבנה של המצב. אני מנחה את המטופל אל נבכי התת-מודע ושם נמצאות התשובות. רק הבנה כזאת יכולה להביא למציאת התרופה המתאימה. ההבנה משרתת אותי למציאת הרמדי והמטופל חווה הבנה חדה וראיה של עולמו מזוית שדרכה איננו יכול להסתכל ביומיום. פעולת התרופה מרגיעה את הלחץ הפנימי ולכן גם הטיקים נרגעים כתוצאה מכך.  התיפקוד של המטופלים השתפר. מצב הרוח שלהם טוב יותר וחייהם זורמים בנחת